About us

Ekodema > About us
Plačiau sužinokite Apie EKODEMA

UAB “Ekodema“ –  veržli, jauna, bei sau aukšiausius kokybės reikalavimus kelianti įmonė, prekiaujanti pakavimo prekėmis ir kitais priedais siuntoms siųsti bei pakuoti.

Būdami dalies siūlomų pakuočių gamintojais bei sėkmingai bendradarbiaudami su patikimais didelio ir mažesnio mąsto partneriais iš Europos bei Lietuvos, gebame klientams pasiūlyti aukštos kokybės pakuotes už protingą kainą.

 

Kodėl verta pirkti pas mus?

Kainos garantija. Jei radote deko kartono dėžutes ar kurjerinius vokus pigiau, susisiekite su mumis! Esame gamintojai, todėl garantuojame kokybę ir geriausias kainas.

Platus ir dažnai papildomas pakuočių asortimentas. Atsakingai sekame klientų pageidavimus dėl pakuočių ir tuo remdamiesi dažnai pildome savo asortimentą naujomis prekėmis.

Vertiname lojalius klientus. Mus džiugina nuolat augantis lojalių klientų ratas. Mūsų lojalūs klientai aiškiai komunikuodami savo poriekius dažnai mums parodo kelią, kuriuo turime judėti. Todėl skatiname mūsų klientus draugauti su mumis, aiškiai komunikuoti savo poreikus dėl pakuočių, ko pasekoje galėtume pasiūlyti kokybiškus produktus bei kokybišką aptarnavimą.

Nuolatinis įmonės augimas ir teikiamų paslaugų tobulėjimas. Jūs – mūsų Klientai – skatinate mus nuolat augti ir tobulėti! Vertiname Jūsų atsiliepimus ir skatiname atvirą bei nuoširdžią komunikaciją. Kalbėkime, kokie produktai Jus domintų, ko pasigendate mūsų produktų bei paslaugų kataloge ir atsižvelgsime į tai.

Ilgalaikis bendradarbiavimas. Kruopščiai išsiaiškinus kliento poreikius bei įsiklausius į jo norus nuoširdžiai rekomenduojame atitinkamą pakuotę, siekiame suteikti visapusišką informaciją apie gaminio ypatybes, paskirtį bei siekiame palaikyti tvirtus dalykinius santykius.

Prekių grąžinimo garantija. Jei įsigytos pakuotės nepatenkino Jūsų lūkesčių ar pasirodė netinkamos (dydis, medžiaga ar kt.), susisiekite su mumis ir sutarsime dėl prekės grąžinimo ar pakeitimo.

Operatyvus pristatymas. Užsakius prekes iki 14 val. darbo dienomis pakuotės bus pristatytos jau kitą darbo dieną (dirbame su DPD kurjeriais)!

Operatyvus bendravimas. Operatyviai reaguojame į užklausas, gautus užsakymus.